Brillante – 2018 Kereskedelmi Főzdék Pálinka Versenye:

  • Brillante – 2018 legjobb kereskedelmi pálinkája: Gyümölcspárlat Bt. Tuzséri Jonathan Alma pálinka
  • Brillante – 2018 legjobb kereskedelmi főzde: Gyümölcspárlat Bt.

Champion:

Gyümölcspárlat Bt. Tuzséri Jonathan Alma pálinka

Birkás Pálinka Kft. Birkás cigánymeggy pálinka

Különdíjak:

Zimek Pálinka Kft. – Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Békés Megyei Igazgatóságának különdíja

Zsombos Drink Kft. Schiszler Érlelt Szilva pálinka – NAV Békés Megyei Igazgatóságának különdíja

Erős és Társai Bt. Birsalma pálinka – Gyulai Várfürdő különdíja

Birkás Pálinka Kft. Birkás cigánymeggy pálinka – Magyar Szóvivők Országos Egyesületének különdíja, valamint a Földművelésügyi Minisztérium különdíja

Várda Drink Zrt. – Gyula város különdíja

Brillante 2018 – Bérfőzetők és Magánfőzők Nemzetközi Párlat Verseny:

  • Legjobb magánfőzött párlat: Kaszás Hajni – Fekete berkenye párlat
  • Legeredményesebb magánfőző: Kaszás Hajni
  • Legjobb bérfőzetett párlat: Cseke János – Beszterczei Szilva párlat
  • Legeredményesebb bérfőzető: Cseke János
  • Legeredményesebb bérfőzde: Szabolcs Aranya Pálinkaház Bt.

Champion:

Szőke Bálint – Cserszegi fűszeres seprő párlat

Szeghő Zsolt – Golden ágyas alma párlat

Szabóné Kovács Zsuzsanna – Casanska lepotica szilva párlat

Pucsok Sándor – Kajszi párlat

Nagy Lajos – Meggy- és málna párlat

Méri János – Vilicseppek Vilmoskörte párlat

Krasnyánszki Krisztián – Birs párlat

Galántai János – Körte párlat

Galambos Gergely – Szomolyai fekete cseresznye párlat és Szeder párlat

Pataki Attila – Mandarin párlat és Meggy likőr

Kaszás Hajni – Fekete berkenye párlat és Othello törköly párlat

Cseke János – Fekete ribizli párlat, Besztercei szilva párlat és Cserszegi fűszeres párlat

Különdíjak:

Pataki Attila mandarin párlat – Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Békés Megyei Igazgatóságának különdíja

Galambvári Tibor birsalma párlat – NAV Békés Megyei Igazgatóságának különdíja

Nagy Lajos meggy-málna párlat – Gyulai Várfürdő különdíja

Krasnyánszki Krisztián birs párlat – Magyar Szóvivők Országos Egyesületének különdíja

Zoran Varadanin – Gyula város különdíja

Nagy Lajos bodza párlat – Földművelésügyi Minisztérium különdíja

Szabó Zoltán szilvahordóban érlelt besztercei szilva párlat – Földművelésügyi Minisztérium különdíja

A megye pálinkája: Gyulai Pálinka Manufaktúra – Báró Harruckern Vadcseresznye pálinka

A legeredményesebb Békés megyei magánfőző: Bartik Ádám

A legeredményesebb Békés megyei bérfőzető: Cseke János

Kereskedelmi Versenyzők

Név Arany Ezüst Bronz
Békési Pálinka Zrt. 0 0 1
Éden-tó Szeszfőzde Bt. 0 0 1
Rayal Birs/Hete Kálmán e.v. 0 0 1
Madarasi Pálinkaház /Lakatos Márton e.v. 0 0 2
Szicsek Pálinkafőzde Kft. 0 0 7
Aumaxum Kft. 0 1 3
Gradiens Kft. 0 2 1
Miskolci Likőrgyár Zrt. 0 2 4
Bulyáki Pálinka 0 4 5
Johanna Kft. 0 5 2
Erős és Társai Bt. 1 1 1
Joaner Kft./Zsindelyes Pálinkafőzde 1 1 9
Kunság-Szesz Zrt./Mátyás Pálinkaház 1 2 2
Győri Likőrgyár Zrt. 1 6 4
Birkás Pálinka Kft. 2 0 3
Zsombos-Drink Kft. 2 2 2
Gyulai Pálinka Manufaktúra Kft. 6 8 8
Zimek Pálinka Manufaktúra 2 2 9
Várda Drink Zrt. 2 4 10
Gyümölcspárlat Bt. 3 8 4

Egyéni versenyzők

Azonosító Név Település Arany Ezüst Bronz
163 Ágoston Melinda Hilda Sajóörös 0 0 1
83 Balizs Károly Ostoros 0 0 1
6 Bánfalvi László Oroszlány 0 0 1
56 Bartha Sándor Hajdúszoboszló 0 0 1
175 Bényi Gábor Szolnok 0 0 1
171 Bíró István Balázs Debrecen 0 0 1
14 Czigle Tamás Környe 0 0 1
122 Domán Tamás Budapest 0 0 1
10 Galambvári Tibor Nyíregyháza 0 0 1
31 Gulyás Zsolt Gádoros 0 0 1
71 Jáger József Budapest 0 0 1
72 Kapás László Budapest 0 0 1
118 Kerék Tibor Nyírbogdány 0 0 1
119 Láng Róbert Kaposvár 0 0 1
67 Márton Miklós Törökszentmiklós 0 0 1
173 Molnár István Békés 0 0 1
130 Paróczai József Gyomaendrőd 0 0 1
75 Paszera András Gödöllő 0 0 1
149 Percze István Békéscsaba 0 0 1
143 Pozsár Sándor Zenta 0 0 1
50 Prekob György Környe 0 0 1
63 Sebestyén József Bogyoszló 0 0 1
79 Szilágyi József Budapest 0 0 1
169 Szilágyi Sándor Kisújszállás 0 0 1
90 Török Mihály Környe 0 0 1
140 Vladimir Sinzar Bela Crkva 0 0 1
151 Farhan Ahmed Számi Budapest 0 0 2
100 Gajdán Sándor Máté Hajdúböszörmény 0 0 2
129 Győri Gyura Titel 0 0 2
112 Kerekes Zsuzsanna Érd 0 0 2
99 Körös-Maros Biofarm Kft. Gyula 0 0 2
51 Lengyel Ferenc Róbert Környe 0 0 2
86 Papp Viktor Miskolc 0 0 2
19 Szarvas Tamás Maglód 0 0 2
65 Székely László Vecsés 0 0 2
5 Varga László Délegyháza 0 0 2
59 Dr. Kórizs János Tamás Kisújszállás 0 0 3
123 Fazekas László Szolnok 0 0 3
200 Gazdag Attila Nagykanizsa 0 0 3
39 Nehéz Csaba Zrenjanin 0 0 3
55 Haás József Környe 0 0 4
198 Pap János Mezőkövesd 0 0 4
120 Békési Zoltán Békés 0 1 0
40 Boldog István Békéscsaba 0 1 0
17 Czigle Mihály Környe 0 1 0
191 Dankó Géza Dunaharaszti 0 1 0
21 Demecs István Budapest 0 1 0
74 dr. Friedrich László Budapest 0 1 0
155 Farkas Tamás Mezőcsát 0 1 0
105 Holló András Hernád 0 1 0
95 Jakab László Monor 0 1 0
104 Licskai Csongor Kaposvár 0 1 0
168 Márki Szilárd Ecsegfalva 0 1 0
165 Zilahi Norbert Monok 0 1 0
127 Aleksandar Ivanis Indija 0 1 0
98 Födő Zsolt Eszteregnye 0 1 1
60 Görcsös Nobert Encs 0 1 1
78 Kocsis Sándor Békéscsaba 0 1 1
94 Lengyel István Hejőpapi 0 1 1
8 Rágó Róbert Kazinczbarcika 0 1 1
189 Bürger Zsolt Gábor Csokonyavisonta 0 1 2
126 Földesi István Kamut 0 1 2
89 Ignácz Tibor Gyomaendrőd 0 1 2
146 Maros Péter Pál Nyergesújfalu 0 1 3
170 Érsik Péter Medgyesegyháza 0 2 1
23 Nagy Botond Székelyhíd 0 2 1
128 Zoran Varadanin Bajmok 0 2 1
64 Török Zoltán Lánycsók 0 2 2
188 Kurucz Péter Békéscsaba 0 2 3
93 Zsombok György Budapest 0 2 5
25 Stvorecz Viktor Aszód 0 3 2
131 Bencze Sándor Koltó 1 0 0
88 Galambos Melinda Miskolc 1 0 0
87 Galambos-Jacsman Melinda Miskolc 1 0 0
114 Misur Márton Gábor Medgyesegyháza 1 0 0
154 Balogh József Szolnok 1 0 1
22 Kónya András Szomolya 1 1 0
134 Ladnyik Zsolt Kondoros 1 1 0
82 Tóth István Nagykanizsa 1 1 0
178 Kovács István Kisvárda 1 1 1
196 Bartik Ádám Békéscsaba 1 1 3
33 Szolnoki Donát Felsőszentmárton 1 1 3
177 Bacsó Gyula Komoró 1 2 0
135 Lehner Sándor Miskolc 1 2 0
199 Petrovics Zoltán Érd 1 2 1
32 Turóczi Attila Nyíregyháza 1 2 1
110 Volcz Zoltán Gyömrő 1 2 1
185 Krasnyánszki Krisztián Jászberény 1 2 2
44 Méri János Környe 1 2 2
179 Szöllősi Kristóf Nyírgyulaj 1 2 6
53 Farkas Árpád Sándorfalva 1 6 7
34 Szalkai Lajos Gerla 2 0 1
4 Nagy Lajos Budapest 2 3 1
49 Szőke Bálint Gödöllő 2 4 3
13 Szeghő Zsolt Vác 2 8 5
70 Pucsok Sándor Tiszadada 3 1 0
26 Galambos Gergely Miskolc 3 7 4
181 Szabóné Kovács Zsuzsanna Komoró 4 1 6
54 Bicskei Lajos Komoró 4 4 4
57 Cseke János Gyula 5 1 1
107 Kaszás Hajni Kaposvár 5 6 1
103 Galántai János Kaposvár 5 6 8
106 Tóth Tamás Csaba Barcs 6 2 5
182 Szabó Zoltán Komoró 6 6 9
58 Pataki Attila Csákberény 12 8 4
[/vc_row

]

live777 777live win777 88chip li789 live789 naga888 naga777 win88 khm777 bet777 irich ហ្គេម kun khmer w69 betflix dafabet m358 สล็อต888 p6 pigusso168 m88 123win boom88 pay69 g168bet 1xbet ktv888 pg77 79king sv388 123win 77win mu88 xoso66 tk88 vz99 sodo66 88bet vs388 sm66 mig8 1xbet vg99 live777 777live win777 88chip li789 live789 naga888 naga777 win88 khm777 bet777 irich ហ្គេម kun khmer 79king sv388 123win 77win mu88 xoso66 tk88 vz99 sodo66 88bet vs388 sm66 mig8 1xbet vg99 w69 betflix dafabet m358 สล็อต888 p6 pigusso168 m88 123win boom88 pay69 g168bet 1xbet ktv888 pg77 77win wstar77 slot wstar77 win77 wstar best jili slot game 2023 jili slot free quay hũ slot uw88 betvisa slot jdb slot demo skydream slot vn88 slot ww88 slot jili slot jilibet betjili 777 jili fun888 jili88 joker123 live777 joker388 777live 88chip win777 li789 live789 naga777 naga888 win88 bet777 khm777 dokluy777 bigwin777 pg slot betflix slot metal slot w69 slot z16 slot tga slot ktv888 slot racha slot betflik slot pk999 slot p6 slot luna slot jili slot 4x4 slot 75r slot pxj slot ทางเข้า spg slot pay69 slot goat 99 slot pgzeed slot marina bay slot pg77 slot tw2x slot naz slot slot king 777 spx slot 1234 slot slot 888 wallet slot m358 slot g168bet slot galaxy slot mc4 slot z97 slot kc9 slot pg slot t6 slot betflix slot metal slot w69 slot z16 slot tga slot ktv888 slot racha slot betflik slot pk999 slot p6 slot luna slot jili slot 4x4 slot 75r slot pxj slot ทางเข้า spg slot pay69 slot goat 99 slot pgzeed slot marina bay slot pg77 slot tw2x slot naz slot slot king 777 spx slot 1234 slot slot 888 wallet slot m358 slot g168bet slot galaxy slot mc4 slot z97 slot kc9 slot parlay bola link alternatif sbobet link sbobet prediksi parlay malam ini mix parlay sbobet login prediksi parlay sbo parlay master judi bola sbobet wap kalkulator parlay mix parlay 88 judi bola resmi agen sbobet judi bola terpercaya over under parlay situs judi bola terbesar prediksi parlay hari ini prediksi tips parlay 100 win judi bola 88 depo 25 bonus 25 slot depo 5k depo 20 bonus 20 slot depo 10k depo 50 bonus 50 depo 25 bonus 25 to 5x depo 5k depo 25 bonus 25 bebas ip depo 10 bonus 10 depo 10k depo 20 bonus 30 depo 25 bonus 25 to kecil depo 10 bonus 15 depo 30 bonus 30 live777 777live win777 88chip li789 live789 naga888 naga777 win88 khm777 bet777 irich ហ្គេម kun khmer pg slot betflix slot metal slot w69 slot z16 slot tga slot ktv888 slot racha slot betflik slot pk999 slot p6 slot luna slot jili slot 4x4 slot 75r slot pxj slot ทางเข้า spg slot pay69 slot goat 99 slot pgzeed slot marina bay slot pg77 slot tw2x slot naz slot slot king 777 spx slot 1234 slot slot 888 wallet slot m358 slot g168bet slot galaxy slot mc4 slot z97 slot kc9 slot live777 777live win777 88chip li789 live789 naga888 naga777 win88 khm777 bet777 irich ហ្គេម kun khmer