Brillante 2019 – Kereskedelmi Főzdék Pálinka Versenye:

  • Brillante – 2019 Legjobb kereskedelmi pálinkája: Tuzséri Pálinka Manufaktúra Kft.: Tuzséri Szilva Pálinka
  • Brillante – 2019 Legjobb kereskedelmi főzde: Tuzséri Pálinka Manufaktúra Kft.

Champion:

Vitalis Kft. Márton és Lányai Vilmoskörte Pálinka

Várda-Drink Zrt. Exclusive Birs Pálinka

Tuzséri Pálinka Manufaktúra Kft. Tuzséri Szeder Pálinka

Johanna Kft. Gusto Szomolyai Cseresznye Pálinka

Vitalis Kft. Magamnak Főztem Kajszibarack Pálinka

Tuzséri Pálinka Manufaktúra Kft. Tuzséri Szilva Pálinka

Zimek Pálinka Kft. Irsai Olivér Szőlő Pálinka

Matheus Pálinkaház Kft. Matheus Fruits Kajszibarack Pálinka

Várda-Drink Zrt. Hunor Vadászlikőr

„Hungarian Spirit Awards – Magyar Pálinka Válogatás 2019” díj:

Gyulai Pálinka Manufaktúra Kft. Szomolyai fekete cseresznye pálinka

Johanna Kft. Gusto Bodza pálinka

Tuzséri Pálinka Manufaktúra Kft. Tuzséri Szeder pálinka

Vitalis Kft. Márton és Lányai Birs pálinka

Vitalis Kft. – Magamnak főztem Kajszibarack pálinka

Zimek Pálinka Kft. Irsai Olivér Szőlő pálinka

Különdíjak:

Johanna Kft. – NAV Békés Megyei Igazgatóságának különdíja

Kunság-Szesz Zrt. – Gyulai Várfürdő különdíja

Matheus Pálinkaház Kft. – Gyulahús Kft. különdíja

Békési Pálinka Zrt. – Magyar Szóvivők Országos Egyesületének különdíja

Gyulai Pálinka Manufaktúra Kft. – Békés Megyei Kormányhivatal különdíja

LLC Distillery Naroch – Gyula város különdíja

Brillante 2019 – Bérfőzetők és Magánfőzők Nemzetközi Párlat Versenye:

  • Legjobb magánfőzött párlat: Gyenesei Pálinkárium – Feketeberkenye II.
  • Legeredményesebb magánfőző: Gyenesei Pálinkárium
  • Legjobb bérfőzetett párlat: Galambos Gergely – Gönci magyar párlat
  • Legeredményesebb bérfőzető: Galambos Gergely
  • Legeredményesebb bérfőzde: Szabolcs Aranya Pálinkaház Bt.

Champion:

Pucsok Sándor – Alma párlat

Pataki Attila – Vilmos 4 párlat

Galántai János – Szomolyai cseresznye párlat

Bacsó Gyula – Debreceni bőtermő meggy párlat

Galambos Gergely – Gönci magyar párlat

Szabóné Kovács Zsuzsanna – Besztercei szilva párlat

Cseke Zsolt – Strong Lepotica párlat

Szabóné Kovács Zsuzsanna – Katinka szilva párlat

Gyenesei Pálinkárium – Kék áfonya párlat

Gyenesei Pálinkárium – Feketeberkenye II. párlat

Tóth Tamás Csaba – Hunyor Vadcseresznye párlat

Gyenesei Pálinkárium – Otelló párlat

Galántai János – Tokaji aszú törköly párlat

Galántai János – Kékfrankos borseprő párlat

Bartik Ádám – Banán párlat

Guba Krisztián – Sörpárlat

Gyenesei Pálinkárium – Szilva + Mandarin párlat

Különdíjak:

Vass Csongor és János András Előd – Gyulai Várfürdő különdíja

Pataki Attila – Gyulahús Kft. különdíja

Antal István – Gyula város különdíja

Guba Krisztián és Tamás Barnabás – MagyarSzóvivők Országos Egyesületének különdíja

Szkók Krisztián – NAV Békés Megyei Igazgatóságának különdíja

Galántai János – Gyulai Várszínház különdíja

Tóth Tamás Csaba – Gyulai Várszínház különdíja

A legeredményesebb Békés megyei magánfőző: Bartik Ádám – Békés Megyei Önkormányzat különdíja

A legeredményesebb Békés megyei bérfőzető: Ladnyik Zsolt – Békés Megyei Önkormányzat különdíja

Kereskedelmi Versenyzők

Név Arany Ezüst Bronz
Békési Pálinka Zrt. 0 0 1
Birkás Pálinka Kft. 1 6 3
Demeter Pálinka Manufaktúra 0 0 1
Gyulai Pálinka Manufaktúra Kft. 5 9 6
Joaner Kft. 0 1 1
Johanna Kft. 2 6 1
Kunság-Szesz Zrt. 1 2 1
LLC Distillery Naroch 0 2 1
Matheus Pálinkaház Kft. 1 3 1
Miskolci Likőrgyár Zrt. 0 1 1
Tuzséri Pálinka Manufaktúra Kft. 2 4 8
Várda-Drink Zrt. 3 3 3
Vitalis Kft. 3 9 9
Zimek Pálinka Kft. 1 6 4

Egyéni versenyzők

Azonosító Név Település Arany Ezüst Bronz
271 Antal István Csíkszentdomokos 1 1 1
309 Bacsó Gyula Komoró 2 1 3
354 Bartik Ádám Békéscsaba 2 3 1
381 Baumann László Debrecen 0 1 2
313 Bene Tamás Szomolya 1 3 0
364 Benke Tamás Kunszentmárton 0 1 2
350 Bényi Gábor Szolnok 0 1 0
245 Bicskei Lajos Komoró 4 3 4
403 Bilicki István Zenta 0 1 1
342 Bodnár Sándor Boldogkőváralja 0 1 0
269 Bokor Árpád Újkígyós 0 0 1
378 Brezovszki Ferenc Mélykút 0 0 1
225 Bujdosó László Okány 0 1 0
369 Bumberák István János Tiszakanyár 0 3 2
300 Bus István Vasad 0 2 0
256 Csarnó Ákos és Csarnó Sándor Eger 0 4 0
237 Cseke Zsolt Felsőtárkány 3 2 4
263 Csíky Gábor Budapest 0 0 1
335 Csurgó Gábor Pócsmegyer 0 2 5
365 Czeglédi Zsolt Debrecen 0 0 2
285 Czigle Tamás Környe 0 1 0
219 Dencs István Kőröshegy 0 1 4
348 Domán Tamás Budapest 0 0 1
202 Dombovits Péter Kisbeszterce 1 0 1
389 Dr. Lajer Sándor Tatabánya 0 0 5
363 Dr. Ping József Újkígyós 0 1 1
373 Érsik Péter Medgyesegyháza 0 1 4
385 Farhan Ahmed Számi Budapest 0 0 4
301 Farkas Árpád Sándorfalva 2 7 20
241 Fogarasi Antal Budapest 0 1 2
213 Galambos Gergely Miskolc 4 5 4
215 Galambos Melinda Miskolc 0 1 1
236 Galambvári Tibor Nyíregyháza 0 0 1
287 Galántai János Kaposvár 3 4 7
367 Gallai Zsófia Fruzsina Kaposvár 0 0 3
230 Guba Krisztián – Tamás Barnabás Putnok 2 3 2
268 Gulyás Zsolt Gádoros 0 0 1
358 Gyenesei Pálinkárium Kaposvár 5 7 3
252 Győrfi Bertalan Papkeszi 0 1 3
402 Győri Gyura Titel 0 0 2
323 Haász József Környe 1 0 0
247 Halmai Ferenc László Törökszentmiklós 0 0 2
264 Havelda Zoltán Szada 0 1 1
400 Horkai Zsolt Bácsfeketehegy 1 1 0
368 ifj. Szász István Miskolc 0 0 1
274 Illés Tibor Veresegyház 0 0 1
214 Jakab László Monor 0 0 2
273 Juhász Géza Mogyoród 0 1 0
242 Karajz Ottó Hernádnémeti 0 1 0
316 Kaszner János Dorog 0 2 1
325 Kavalecz Tamás Kótaj 0 0 1
239 Kerekes László, Tóth Péter Fülek 0 0 2
238 Kis Balázs Kozármisleny 2 4 3
306 Kissné Somlyai Ildikó Miskolc 1 1 2
205 Kónya András Szomolya 2 0 1
338 Kovács János Solt 0 0 1
376 Kovács Károly Nagyrécse 0 1 1
240 Kozmann Gabriella Komarovce 0 1 0
359 Krajnyák Zoltán Nyíregyháza 0 0 1
351 Krasnyánszki Krisztián Jászberény 2 1 4
396 Kürti Erzsébet Kondoros 0 0 1
405 Ladányi Ferenc Zenta 0 0 2
394 Ladnyik Zsolt Kondoros 1 1 1
392 Lakatos Attila Szeged 0 0 1
357 Lakatos Tibor Nyíregyháza 0 1 2
284 Láng András Dömsöd 0 0 3
371 Láng Róbert Kaposvár 0 1 1
299 Lehner Sándor Miskolc 0 2 2
360 Lengyel István Hejőpapi 0 1 0
270 Licskai Csongor Kaposvár 0 1 1
277 Lunczer János Érmihályfalva 0 4 1
390 Madarasi Dániel Hajdúböszörmény 1 0 0
386 Maros Pince Nyergesújfalu 1 0 2
327 Márton Gábor Törökszentmiklós 0 0 2
288 Mecsei József Miskolc 0 3 1
318 Méri János Környe 0 1 4
280 Misur Márton Gábor Medgyesegyháza 0 2 6
243 Mladoniczki István Pilis 5 6 12
347 Muth József Báta 0 2 7
221 Nagy Botond Székelyhíd 0 5 4
223 Nagy Lajos Budapest 1 1 2
375 Paróczai József Gyomaendrőd 0 0 6
226 Pataki Attila Csákberény 12 8 13
246 Pintér Gergely Letenye 0 1 1
289 Pljesovszki Tibor Szarvas 0 1 1
248 Portik Nándor Tököl 0 2 3
353 Pucsok Sándor Tiszadada 2 2 1
228 Pulai Családi Pálinkafőzde Szent Tamás 0 0 2
272 Rátesy Tamás Mogyoród 2 1 1
244 Rigerszki Zoltán Kazincbarcika 0 0 1
333 Sass Tamás Somogyudvarhely 0 1 2
340 Sebestyén József Bogyoszló 0 0 1
346 Sóvári Károly Onga 1 3 6
303 Szabadics Attila Zalamerenye 1 1 3
250 Szabados Ádám Székesfehérvár 0 1 1
356 Szabó Krisztián Kaposvár 1 4 4
383 Szabó Nándor Nyíregyháza 0 0 1
310 Szabó Zoltán Komoró 4 15 4
308 Szabóné Kovács Zsuzsanna Komoró 6 4 8
315 Szalkai Lajos és Kiss Balázs Békéscsaba 0 0 2
341 Szegedi Antal Köröstarcsa 0 0 1
204 Szeghő Zsolt Vác 3 3 5
212 Székely László Vecsés 1 0 1
395 Szepesi Tibor Hajdúböszörmény 1 0 2
295 Szilágyi József Budapest 0 1 6
345 Szkók Krisztián, Szkók István Pér 0 1 0
222 Szolnoki Donát Felsőszentmárton 0 0 2
283 Szőke Bálint Gödöllő 2 5 10
370 Szőllősi Kristóf Nyírgyulaj 0 9 8
374 Takaró Géza Karancsalja 3 1 0
296 Teski Zoltán Budapest 0 4 5
314 Tóth Adrián Sóshartyán 0 0 1
324 Tóth István Nagykanizsa 0 7 3
302 Tóth Tamás Csaba Barcs 3 3 6
344 Török Mihály Környe 0 1 0
235 Turecsek Roland Tatabánya 1 1 1
231 Turóczi Attila, Turócziné Potoczki Éva Nyíregyháza 0 0 4
276 Uzonyi Krisztián Záhony 0 1 1
391 Varadjanin Zorán Bajmok 0 1 1
267 Varga Róbert Szeghalom 0 1 0
210 Vasi Csaba Bokod 0 0 1
282 Vass Csongor, János András Előd Csíkszereda 0 0 5
207 Vermes Róbert és Tóth Zoltán Edelény 0 4 5
291 Zsombok György Budapest 0 0 4